3 klausimai, į kuriuos turite sau atsakyti prieš nuomodamiesi baidares

Baidarė upėjeKiekvieno mėgstančio gamtą ir aktyvias pramogas planuose ateinančiai vasarai turėtų būti numatytas baidarėmis. Baidarių nuoma kaina yra tikrai patraukli ir prieinama daugeliui, todėl dėl to neturėtų iškilti sunkumų. Tiesa, baidarių nuoma kaina neturėtų būti vienintelis dalykas apie kurį pagalvojate prieš pasileisdami į kelionę – egzistuoja ir daug kitų, ne ką mažiau svarbių klausimų į kuriuos privalote sau atsakyti dar prieš merkiant baidarę į upę.

Kadangi greičiausiai plauksite ne vienas, o su kompanija, pirmas natūralus klausimas kuris iškils – nuomotis vienvietę ar dvivietę baidarę? Baidarių nuoma kaina nuo to žinoma taip pat šiek tiek skirsis, kadangi išsinuomoti vienvietę baidarę dažnu atveju bus pigiau nei dvivietę. Iš kitos pusės, jei pinigus dalinatės per pusę su kitu asmeniu, tuomet ir dvivietę baidarę nuomotis apsimokės labiau. Dviguba baidarė taip pat bus labai geras pasirinkimas, jei vienas iš irkluotojų yra patyręs, o kitas neturi jokios patirties. Tokiu atveju pirmoji kelionė su baidare naujokui bus kur kas saugesnė ir paprastesnė. Jei plaukiate su vaiku, jokiais būdais nepaleiskite jo su vienos vietos baidare – rinkitės dvivietę, taip daug saugiau. Iš kitos pusės, jei esate patyręs ir jums nereikia rūpintis kitais, vienvietė baidarė suteiks daug daugiau malonumo ir kontrolės. Su vienviete baidare plauksite greičiau ir būtent taip, kaip norite jūs.

Kitas klausimas į kurį turite atsakyti – ar prieš plaukiant baidarėmis reikia pasimokyti tai darytis? Vėlgi, tai priklauso nuo jūsų. Jei esate visiškas naujokas ir jaučiate nerimą, tikriausiai teisingas sprendimas būtų bent šiek tiek pasipraktikuoti prieš pasileidžiant į ilgesnę kelionę. Jei jau esate tai daręs ir jaučiatės pakankamai komfortiškai, to daryti galbūt nėra būtina, tačiau tuo pačiu tai tikrai nepakenks.

Galiausiai, trečiasis klausimas į kurį turit atsakyti prieš plaukdami baidarėmis – ar turite viską, ko gali prireikti kelionėje. Nesvarbu ar tai būtų vienos ienos kelionė, ar kelionė su nakvyne, jums derėtų jai tinkamai pasiruošti, antraip galite susidurti su pačiomis įvairiausiomis problemomis. Būtinai pasiimkite neperšlampamą maišelį, į kurį galėtumėte susidėti elektroniką ir kitus svarbius daiktus, kurie bijo drėgmės. Net jei ir esate patyręs plaukikas ir tikrai neplanuojate sušlapti, prisiminkite, jog tokie dalykai nutinka neplanuoti ir jiems pasiruošti tiesiog būtina. Taip pat pasirūpinkite bent viena pora papildomų rūbų, kurie gali tapti tikru išsigelbėjimu kai sušlaps jūsų apranga.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *