Kas pasirenkama dažniau: būsto ar vartojimo paskola?

Vartojimo kreditasKai kurie iki šiol į paskolas palankiai nežiūri, tačiau tikrai nesunku pastebėti, jog jas gauti galima vis paprasčiau, o gerėjančios sąlygos tikrai gali suvilioti šią finansinę paslaugą išbandyti. Nesvarbu ar Jums reikia naujo būsto, galvojate apie pirmojo automobilio įsigijimą, o gal svarstote atsinaujini, pradėti verslą – paskolos suteikiamos daugeliu atveju. Be abejonės ją gauti gali tik tie, kurie yra patikimi kandidatai – juk niekas nenori rizikuoti suteikiant paslaugą jos išsimokėti vėliau negalintiems asmenims. Dažniausiai daugiausiai girdima apie būsto paskolas, tačiau pastaruoju metu itin populiarus pasidarė ir vartojimo kreditas. Abi šios paslaugos yra labai tinkamos šiandieniniams žmogaus poreikiams. Tie, kurie svajoja apie namus, turi šansą juos įsikurti, o tiems, kuriems to nebereikia, kur kas aktualesnė gali būti visai kitokia paskola.

Gauti paskolą būstui gali kiekvienas turintis stabilų darbą, pastovias pajamas ir puikią kredito istoriją, tačiau tik nuo finansinių žmogaus galimybių priklauso gaunama suma, tad labai svarbu nesusigalvoti nerealistinių planų, dėl kurių vėliau tenka nusivilti. Vieni tikisi nusipirkti labai didelį namą, kiti nori itin prabangiai įrengto vidaus, tačiau ne visuomet paskolos sumos gali būti tokios, kokių tikimasi, tad prieš pradedant svajoti, verta savo galimybes pasitikslinti su specialistais. Verta žinoti, kad pigūs kreditai suteikiami dažniau tiems, kurie yra patikimesni, todėl gaunant didesnes pajamas didesnė tikimybė, jog palūkanos bus mažesnės.

Skaityti straipsnį “Kas pasirenkama dažniau: būsto ar vartojimo paskola?” »

Kur gauti pinigų, kai jų labai reikia?

Pritrūkus pinigų dažniausiai gyvenimas nebeatrodo toks stabilus, tad nieko keisto, kad dažniausiai yra ieškoma būdų, kurie gali padėti sutaupyti. Dažniausiai ieškoma greitojo kredito kaip lengviausio būdo pasiskolinti. O tarp greitųjų kreditų ieškoma kuo pigesnio, kad būtų galima pigiai ir neskausmingai išeiti iš susidariusios padėties, kai trūksta pinigų. Tarp pigiausių kreditų neabejotinai yra su akcijos sąlygomis išduodamos nemokamos paskolos, kurios suteikia galimybę grąžinti lygiai tokia pat pinigų sumą, kokią ir pasiskolinote. Natūralu, kad verta pasinaudoti šia patrauklia galimybe susitvarkyti su finansais.

Greitieji kreditaiŽinoma, greitas kreditas nėra vienintelė galimybė. Galbūt tik dažniausiai pasirenkama. Ir jeigu visgi nuspręsite, kad greitas kreditas yra jūsų poreikių epicentre, siūlome jums straipsnį, kuris padės atsakyti į klausimą kaip išsirinkti greitąjį kreditą. Bet variantų yra kur kas daugiau, tad aptarsime jų pliusus ir minusus, kad Jums pavyktų pasiskolinti iš ten, kur Jums labiausiai tinka.

Tarpusavio skolinimosi platformos

Geriausias būdas skolintis iš žmonių yra ne giminaičiai, tačiau specialios platformos, kurios padeda ne tik paprastai palyginti kuo daugiau variantų, tačiau ir palyginus rasti tą, kuris Jums labiausiai tinka. Juolab, skolinantis iš žmonių dažniausiai galite džiaugtis kur kas mažesnėmis palūkanomis, o tai daugeliui žmonių yra labai svarbu.

Skaityti straipsnį “Kur gauti pinigų, kai jų labai reikia?” »